sobota, 24 lipca 2010

za dwie sztuki jedna

już za chwileczkę, już za momencik ruszy w Gdańsku Jarmark Dominikański - od 31 lipca do 21 sierpnia niemal całe centrum Gdańska zamieni się w jeden wielki targ ze stoiskami ze sztuką, rękodziełem, starociami i innymi niepowtarzalnymi przedmiotami. kto był, ten wie o czym mowa, kto nie był - czas najwyższy żeby zobaczył :)
oczywiście na Jarmarku nie może też zabraknąć nas czyli Kasi i mnie, sprzężonych razem jako duet Sztuk Dwie Sztuki. nasze stoisko z ceramiką i filcami znajdziecie na Rybackim Pobrzeżu, pomiędzy hotelem Hanza (tuż obok niego) a Żurawiem (bardzo charakterystyczna budowla, widoczna z każdego punktu nad Motławą). dokładną lokalizację obrazuje poniższa mapka.

dla przemiłych gości blogów Kasi, mojego i Sztuk Dwie Sztuki wyszykowałyśmy pewną niespodziankę - wystarczy się zgłosić do nas podczas jarmarku, podać tajne hasło (zawarte w tytule posta), zakupić po jednej pracy od każdej z nas, a my Was obdarujemy drobnym upominkiem naszej wspólnej produkcji. oczywiście poza drobnym upominkiem możecie liczyć na entuzjastyczne przyjęcie, wyjątkową obsługę oraz miłą konwersację ;).
ujawnijcie się!

6 komentarzy:

 1. Po raz pierwszy od 6 lat nie będę na jarmarku...i mimo, że słyszy się o nim coraz gorsze słowa, mimo, że co roku kupuję praktycznie na tych samych stoiskach,u tych samych artystów, do tych samych rzeczy wzdycham i mówię sobie "no dobra, to kupię za rok" ... to cholerka trochę jestem zła, ze w tym roku nie uda mi się kupić np. nawet jednej deseczki u Litwinów, albo że w tym roku nie przyprowadzę nikogo nowego do Magdy.. a teraz jeszcze taka okazja promocyjna mnie omija...

  Karolina, życzę dużo klientów i nowych znajomości :) powodzenia i buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo jak żałuję, że Ciebie nie będzie.

  niestety muszę sie zgodzić z opinią że Jarmark coraz gorszy, ale nie jest jeszcze tragicznie. dokładnie jak mówisz, zawsze są stoiska ciekawe, takie do których się wraca - ach ci Litwini - co roku coś nabywam, a u Magdy zawsze robię sobie przystanek gdy wyrwę się ze stoika.
  W tym roku dużo zmian terytorialnych nastąpiło - ciekawe co to będzie.....

  dziękuję Rooda.
  uściski

  OdpowiedzUsuń
 3. o matko Polko0, aż żal mi ściska d... , że nie było tam mnie :p

  aż zarymowałam :p

  OdpowiedzUsuń
 4. no jeszcze się nie skończyło. masz szanse. pewne. do 22 sierpnia :)

  OdpowiedzUsuń